środa, 24 września 2014

HOLD ON, SUMMER!

Siedzę sobie taka nieogrzana w mojej norce, patrzę na te zdjęcia, zrobione zaledwie 2 tygodnie temu i nie wierzę, że to było tak niedawno. Dziś przy 8 stopniach na zewnątrz, moim jedynym pragnieniem jest posiadanie zdolności przenoszenia się w czasie, takich jakie posiadał główny bohater filmu "About time". Jestem ciepłolubna. Bardzo ciepłolubna. I zdecydowanie źle wpływają na mnie podmuchy zimnego powietrza. Obiecuję sobie co roku nie dać się jesiennej chandrze, ale jakoś zawsze ze znikomym skutkiem to wychodzi.. Muszę przyznać, że pierwsze smutki mam już chyba za sobą. Przezwyciężyć je pomógł mi właśnie ten film (jego polski tytuł to "Czas na miłość"), gdzie gra świetna Rachel McAdams i ujmujący Domnhall Gleeson. Film ten jest tak genialny w swej prostocie, że to właśnie, moim zdaniem, czyni go niepowtarzalnym. Jasno i wyraźnie, ale nie w wymuszony sposób pokazuje oglądającemu, jakich wartości powinien trzymać się w życiu. Opowiada o tym, co jest ważne i jak pięknie może być, gdy jest...zwyczajnie. No właśnie. Zwyczajnie. Tak. Bez żadnych fajerwerków, fejmu, blasku fleszy, gonitwy po szczeblach kariery. Skarbnicą tego filmu są takie wartości jak miłość, przyjaźń, szczerość, troska i...spokój. Skarbami zaś: dzieci, rodzina, ukochana osoba i bliscy. To niby takie oczywiste, ale niestety w dzisiejszych czasach nie dla wszystkich. Obejrzyjcie, jeśli jeszcze nie widzieliście, bo warto. Sięgnąć możecie również po znakomitą ścieżkę dźwiękową, na której znajdziecie utwory takich artystów jak: Nick Cave, Paul Buchanan czy Jon Boden. A na koniec powiem tylko tyle, że bardzo lubię jazdę na rolkach (nie tak bardzo jak na rowerze, ale również! :)) i zawsze chciałam mieć fotki z czterokółkowcami, no i doczekałam się. To tak na pożegnanie lata...

I'm sitting alone in my room, looking at these pictures which were taken 2 weeks ago and I can't believe how quickly time goes by. Today, when there's only 8 degrees outside my only wish is to have ability to time travel. The same which had the main character in "About time" movie. What can I say? I'm nesh. Yes, definitely I'm a very nesh person. And I really don't like when it's cold. So, every year I promise myself I won't get humps because of the awful wheather, but bang goes my brilliant plan. This time was the same. Luckily, THIS movie helped me a lot to overcome my bad moods. Rachel McAdams and Domnhall Gleeson play main roles in "About time" movie and they both are just marvellous. In my opinion, this story shows very clearly (but do not use "brute force") what's the most important in people's lives. And that's why, it is absolutely tremendous masterpiece for me. Be sure, you will find such valuable values like: love, friendship, trust, care and..peace when you'll be watching this movie. And maybe after, you will appreciate your family and relatives much more than you do. I truly recommend it. It is also worth to listen not only soundtrack but full album, then you will hear some of great singers like: Nick Cave, Paul Buchanan or Jon Boden. And in the end I'd like to say I really like rollerblading (of course my biggest love is still riding my bike!) but I've been always dreaming about session with rollerblades, and...here you are. See effects of our work with my photographer and try to say goodbye to Summer 2014 without crying. I know it's not so easy! :)

top - New Ballance
leggings - TK Maxx
backpack - second hand

6 komentarzy:

 1. ja też już tęsknię za latem :P... dopiero niedawno się ochłodziło, ale też jestem bardzo ciepłolubna :P. ale masz świetną figurę! podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny wpis! :) obserwuje:)
  http://lottaperamore.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej,
  Czy ćwiczysz jakieś specjalne ćwiczenia na brzuch ? Bardzo lubię trenować swój, dlatego jestem ciekawa, może wykonujesz inne ćwiczenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mam swoj maly zestaw 5 cwiczen (prosty, rowerek, wypychanie ku gorze, deska i nozyce). Saram sie je wykonywac regularnie kazdego dnia. Polecam filmiki na brzuch Mel B i Jacka Bilczynskiego do zmotywowania sie i zaczerpniecia roznorodnych cwiczen, z ktorych wybierzesz te najlepsze dla siebie :)

   Usuń