niedziela, 25 stycznia 2015

SUPERSONIC

              Zwyczajnie, normalnie, tak żeby się nie wyróżniać? Tak, tak. Tak też potrafię ;) Krata i butelkowa zieleń - też mi coś!? Strój ten idealny na tzw. krótką przebieżkę od jednego przystanku tramwajowego do drugiego, sprawdza się znakomicie. Płaskie buty, torba na ramię, słuchawki z dobrą muzyką na uszach i można pędzić za...tak...za moich kochanym tramwajem nr 23 :) - pozdrowienia dla wszystkich motorniczych tej linii!
             Z tramwajem nr 23 żyjemy ze sobą od 5 lat i bardzo różnie nam się układa. Niestety, jak to w życiu, nie jest to związek idealny. Raczej się tolerujemy niż pałamy wielkim uczuciem do siebie, często jednak występują obopólne wkurzenia na siebie nawzajem. Więc, jak to mówią, lepiej zakończyć taki związek, niżby miał on doprowadzić do ruiny. Wymienię 23 na lepszy model! To już postanowione! Do czasu jednak zanim to nastąpi, postaram żyć z nim w zgodzie i się na niego nie naburmuszać więcej. Ot, takie malutkie postanowienie na zakończenie "przyjaźni"! :) A u Was jak to wygląda? Ciekawa jestem Waszych przygód z tramwajami!? Jak macie jakieś, godne odnotowania, to piszcie!


           If you ask me whether I can be ordinary-looking girl who doesn’t stand out from the crowd? I reply: yes I can. Today’s bottle green jacket and checked shirt are not as special as you might expect but it is perfect set for e.x. short run from one tram stop to another. Flat shoes, shoulder bag, headphones with good music and…I’m ready to rush my favourite tram nr 23 -  by the way, greetings for tram drivers of this line!:)
         We’ve been “living” together with tram nr 23 for 5 years and our relationship is not a stable one. Unfortunately, what happens very often, we rather tolerate each other when we meet, than glow with joy. So I decided to exchange my tram into better model. It’s in the bag! But by then I’m gonna be polite and do not huff anymore. This is my little resolution to end this relation in a right way. It would beseem me to behave like that :). And you? Have you got any interesting stories regarding to trams, trains or other means of locomotion?

jacket - Orsay
shirt - Sinsay
bag - Second Hand
jeans - New Yorker
boots - CCC
earrings - Cropp

2 komentarze: