piątek, 16 stycznia 2015

SHE'S LIKE THE WIND

              Podczas tej sesji, która ze względu na warunki atmosferyczne odbyła się w mgnieniu oka, zrodziły mi się w głowie kolejne konotacje do moich moodsów. Bywam taka jak wiatr. Na ogół stała i ciepła jak pasat. Czasem zimna i porywista jak mistral. Często jednak zmienna jak monsun. Silna? To bez dwóch zdań. Nie daje się byle podmuchowi wiatru. Przeciwstawiam się i idę dalej. Nie rezygnuję. Delikatna jak bryza morska? A i owszem. Pod skórą ukryte słabości dzierżę. Cały czas jednak dążę do tego, by stać się jak wiatr umiarkowany. Taki, który przynosi powiew świeżości, muska delikatnie nasze policzki, dodaje werwy i unosi nas kilkadziesiąt centymetrów ponad chodnikami. Wiatr, który nie przeszkadza, idealnie miesza się z powietrzem i rozwiewa kosmyki właśnie wtedy, kiedy chcą nam przesłonić twarz. Chcę być dobrym wiatrem. Po prostu. 

             It wasn't easy challenge. This session took place when weather conditions were very bad. The MAKER of everything was, as you can guess, The Wind. I'm like a wind a little. Usually, I am like steady, warm trade-wind. But sometimes I am also cold and gusty like mistral. However, in most cases I am choppy like monsoon. Strong? Yes, I am as well. I do not give up. I continue my job, go further and every time hold my head up. Gentle as a sea breeze? Indeed. I keep all my weaknesses under my skin. But all the time I try to pursue my goal and be like moderate breeze which brings a breath of fresh air, skims over our cheeks and gives animal high spirits. The wind which you like. The wind which helps you to flick strand of hair, when it covers your face. I want to be a good wind. Just like that.dres - Vubu.pl
high-heels - Stradivarius
purse - Second Hand
earrings - Orsay
ring - Orsay 
bracelet - musssli 6 komentarzy:

 1. ślicznie wyglądasz kochana, a zdjęcia są boskie :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna sukienka :)
  Zapraszam do mnie http://carolainaevestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. wiatr we włosach :) ślicznie wyglądasz!!! sukienka bardzo Ci pasuje,piękne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sukienka, ten kolor bardzo do Ciebie pasuje <3 Kochana będę bardzo wdzięczna za pomoc - kliknięcie w link choies w moim ostatnim poście:)
  http://kasjaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń