środa, 7 stycznia 2015

SOFT

               Grube, wełniane skarpety, czapa, rękawice z jednym palcem i mój ulubiony płaszcz, który w tym roku dosyć często zakładam. Jednym słowem - ZIMA. Po prostu :) Z tegoroczną jakoś wyjątkowo się polubiłyśmy. Ani mnie nie drażni, ani mi zbytnio ciepła nie odbiera. Serdeczność i dobrą energię czerpię od wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Toteż kompletnie mi nie przeszkadza, że śnieg, że zimno, że szczypie w nos (a co roku wylewały się ze mnie niekończące się lawiny narzekań na ten temat). Jesteśmy z tą zimą za pan brat. A i to chyba dobrze. Nie ma się co naburmuszać, tylko cierpliwie przeczekać nieunikniony czas. Nie dajcie się minusowym temperaturom! Rozgrzewajcie się grzańcem, tańcem, czy też dobrym słowem. Pomaga. Mówię Wam :)

             Thick, woollen socks, a warm winter hat, mittens and my favourite duffle coat which I wear this season very often - this is my today's winter set for you. It's cold, it's snowy (more or less) and I do not complain! It's unbelievable :) Actually I don't know why but I don't mind. I really like this year's winter. "She" isn't taking warmth out from me, she isn't teasing me. Maybe I even do not notice "her" gambits cause I try to surround myself only by warm-hearted people with good energy. Probably this is it. I truly recommend you drinking hot wine, dancing or sharing good words with others to survive this cold time. It really helps. Trust me :)
coat - C&A
sweater - United Colors of Benetton (from second hand)
skirt - River Island (from second hand) 
shoes - Shoe Zone
gloves - no name
winter hat - no name
bag - no name 

5 komentarzy:

 1. Nie dziwię się, że ten płaszcz jest Twoim ulubionym - bardzo fajny.
  Fajna stylizacja, taka energetyzująca :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha

  OdpowiedzUsuń
 2. Też chcę takie buty. są świetne !! :)
  Ślicznie wyglądasz

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczny zestaw! piękne kolor :*

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz tu jestem i powiem Ci że ten post jest bardzo fajny zdjęcia pięknie wykonane idealnie skomponowane ze stylizacją ;)

  http://sk-artist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń