niedziela, 24 sierpnia 2014

BEFORE I DIE I WANT TO SEE HOW BEAUTIFUL THE WORLD IS

Piękna inicjatywa. Dziewczyna traci w wypadku samochodowym mamę i tworzy projekt, który ma na celu wzbudzenie refleksji. Powstaje tablica, na której ludzie wypisują swoje życiowe marzenia. Najpierw w Japonii, potem w innych krajach. Od niedawna taka tablica znajduje się również przed Małopolskim Ogrodem Sztuki przy ul. Rajskiej w Krakowie. Pomysły, jakie chcą zrealizować przed śmiercią odwiedzający to miejsce, są przeróżne. Od posiadania jamnika, przez naukę języków i odwiedzenia innych krajów po znalezienie prawdziwej miłości. Ja również przy okazji tej sesji zostawiłam tam swoje zdanie. Związane jest z podróżami i urokiem, jakim został obdarzony świat, w którym żyjemy. Wystarczy tylko go dostrzec...

Stylizacja ze spodniami, które przywiozłam z Macedonii na życzenie Ani Serwecińskiej :*
Dziękuję za natchnienie.


One girl lost her mother in the car accident. After this tragedy she decided to create something which could force people to stand for a while and think what's the most important for them in their lives. She made up great idea with the board when you can finish the sentence Before I die I want...with your own words. Everything started in Japan but it also has been spreaded into other countries very quickly. Here, in Krakow, where I'm living we have this board as well. You can find various wishes on it, from the common dreams about travelling and learning other languages to finding proper dachshund. I also left my own sentence which regards to the beauty our world has..You have to only look around.
pants - no name (bought in Macedonia)
top - second hand
purse - Tally WEiJL
shoes - Centro
pendant - By Dziubeka
ring - Protas Fashion
earrings - no name

8 komentarzy:

 1. Kasiu. PIekna sesja. Jestem zaczarowana I wzruszona!

  Pozdrawiam

  Ania S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu! Dziękuję :)
   Z natchnienia wychodzą same wspaniałe projekty. Czasem tak niewiele trzeba...
   Jedno małe słowo rodzi wielką, piękną rzecz.
   Niech ta sesja będzie podziękowaniem za inspirację, którą od Ciebie dostałam :*

   Usuń
 2. Spodnie prawie idealne ;-); cudowny kolor; rewelacyjne wykończenie w talii; ja bym tylko wolała klasyczne ściągacze w kostkach ;-).

  OdpowiedzUsuń
 3. To genialna inicjatywa :)
  Pięknie wyglądasz, bardzo podobają mi się Twoje spodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tablica jest genialnym pomysłem. Co roku w sylwestra robię sobie coś w tym stylu i wieszam na ścianie. Zawsze kiedy wstaję, że jest po co :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktoś ci kiedyś mówił, że przypominasz Małgorzatę Foremniak? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne kolorki, uwielbiam ten zestaw :)

  OdpowiedzUsuń