środa, 7 maja 2014

TELL ME YOUR RESERVED SECRET STORY

O tym, że jestem na jednej z koszulek Reserved z kolekcji S/S 2014 dowiedziałam się przypadkiem od koleżanki. Nie powiem, z jednej strony byłam zaskoczona, ponieważ nie spodziewałam się, że zdjęcia z sesji pin-up, jaką robiliśmy w GPoint Studio w listopadzie 2012r. są wciąż tak popularne w bazie zdjęć na IStock-u. A jednak! :) To miłe, że spośród tysięcy fotek wybraną akurat tą! Jest to w pewnym stopniu dowód na to, że wszyscy wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, począwszy od wizażystki i fryzjerki a na modelce i fotografie skończywszy. Dziś widzicie ją w mojej stylizacji, ale nie jest wykluczone, że jeszcze kiedyś spotkacie ją na kimś, kto będzie mijał was na ulicy :)

Więcej moich zdjęć IStock-owych, autorstwa Ani Bizoń znajdziecie tu -----> CLICK
Całusy i podziękowania dla Ani Kręcioch za fryzurę <3 :*


Actually, I found out by accident that picture of me is on Reserved t-shirts from S/S 2014 collection. My friend noticed it while shopping. On the one hand I wasn't surprised at all, but on the other it was nice feeling to know that pictures from the old pin-up session (it was taken in November 2012) are still so popular on ISTOCK photo database! To some extent it is a proof that we all did great job! Make-up artist, hairdresser, model and photographer - we all put a lot of effort in this session. Today you are watching this t-shirt in my stylization, but tomorrow you can see someone wearing it on the street, who knows?

You can see and buy more IStock photos, taken by Ania Bizoń form GPoint Studio here ----> CLICK
Special thanks to Ania Kręcioch for hairdo <3 :*
t-Shirt - Reserved
shorts - Reserved
sneakers - Cropp
ring - Protas Fashion
earrings - Cropp
pendant & bracellet - no name


4 komentarze:

 1. Bardzo fajnee;))
  http://fashion-styleeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. genialna stylizacja ;)
  wygoda zawsze najważniejsza ;)

  outfitbybenit.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam zdjęcia stylizacji, które kolorystycznie nawiązują do tła lub odwrotnie :) Świetny set, a Ty wyglądasz cudownie:) Koszulka mega :) Gratulacje kochana :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. haha na pewno to musialo byc mile zaskoczenie :)

  OdpowiedzUsuń