czwartek, 20 lutego 2014

WORK IT OUT

             Sesja fitnessowa, taka z prawdziwego zdarzenia, marzyła mi się od dawna. Ci, co mnie dobrze znają, wiedzą jak dużą uwagę zwracam na ciało, zarówno u kobiety jak i mężczyzny. Mam swoje preferencje oraz ulubiony typ sylwetki u obojga płci, dlatego lubię cieszyć oko, kiedy spotykam ludzi, którzy takową akurat mają.
             U kobiet zwłaszcza szukam ładnie wyrzeźbionego brzucha oraz rąk - zarysowany biceps, triceps oraz bark - to moje obsesje:) U mężczyzn dochodzą jeszcze umięśnione łydki. I choć minął czas, kiedy moje ciało było w najlepszej fizycznie formie (uzyskane głównie przez mordercze treningi taneczne), to wciąż staram się je utrzymywać w pewnych ryzach. Nie zawsze się chce i niekiedy brakuje motywacji, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo:) Czasem znajomi śmieją się ze mnie i pytają: "Po co Ci takie ręce? Jesteś kobietą, powinnaś mieć szczupłe rączki, a nie takie muły!". Ale cóż! Nie przegada ;) Taki już paker ze mnie i raczej się to już nie zmieni.
            Fajnie, że w dobie Ewy Chodakowskiej, wiele osób zabrało się za siebie i dba o swoje ciało. Przyjemnie popatrzeć jakie efekty przynosi regularny trening i praca. Jeśli ćwiczycie i sprawia wam to przyjemność, to cudownie! Pamiętajcie tylko żeby nie przegiąć w żadną ze stron i utrzymywać balans. No i oczywiście jeść od czasu do czasu słodkie, bo bez słodkiego życie traci smak! :))


            I was dreaming of a real, professional fitness shoots for so long. Those, who know me very well,  know I'm really particular about people's body, both men's and women's. I have my own preferences and favourite types of shapes and I have to admit that I like watch not only men but also women with such good-looking body.
           Athletic belly and muscular, ripped biceps and triceps are my obsessions:) I appreciate also when men have well developed calves. Even though, the time, when my body was almost perfect (period full of dancing trainings), has passed already, I still try to keep in shape. I have better and worse days of course, but nobody said it was easy. Sometimes my friends ask me why I wanted to be such a musclewoman though slender body looks more feminine? But, well..I don't think like that. I like my body and I don't want to change myself. No way!
           Nowadays, when Ewa Chodakowska and other fitness instructors are on the top, many people follow their fitness programms and try to care about their bodies. It's kind of pleasure for me to watch people, their effects and motivation paths. If you do exercises and you really like it, that's awesome! Don't stop and try to keep balance and, of course, don't forget to eat some sweets from time to time, cause life without sweets doesn't taste good :)

Top - Nike
2nd top - New Balance
Shorts - No name


PHOTOS - MICHAŁ ORZECH THANK YOU :)14 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia i figura <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie Ty masz ciało, dziewczyno!!! <3
  Poza tym co Ty mówisz, "muły"? :D Masz bardzo ładnie wyrzeźbione łapki... no i ten brzuch - taki chciałabym mieć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aa dziękuję wam:) Ola uwierz mi, że mam znajomych, którym te łapki się nie podobają i woleliby, żebym miała, jak to mówią, wiotkie, delikatnie, kobiece ręce.. co mi kompletnie nie pasuje! pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Masz świetną figurę <3 ja osobiście nie mam takich preferencji jak ty. Lubię jak kobieta jest zadbana i kobieca :) u facetów bardziej cenię poczucie humoru niż sam wygląd, bo jak można żyć z pochmurnym przystojniakiem ? :P Oczu cały czas nie będziesz cieszyć
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. wow jestem pod wrażeniem zdjęć i sylwetki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW. Jestem pod wrażeniem. Moja ulubiona sesja. Wysportowane dziewczyny są takie sexy. Ale mało jest takich jak ta :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz świetną sylwetkę!! w ogóle jesteś śliczną dziewczyną :))
  http://vogueswing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na te zdjęcia dajesz powera do dbania o sylwetkę :) Chociaż prościej by było odciąć i przykleić do siebie :P

   Usuń
 7. super figura , świetnie wygladasz ! powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Hi dear!! Good morning :)
  I really like your blog and the style i see on it!!
  Come to see mine, and my new post "She loves you"
  http://peaceinmyshoes.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, właśnie mi się zamarzyła taka sesja... Aaah :)

  _________________________________________
  Pozdrawiam,
  http://ettelienne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej Kasia,

  Super zdjęcia, to ostatnie podoba mi się najbardziej. Ciężka praca i treningi bez wątpienia się opłaciły :), gratulacje.

  Pozdrowionka !!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Co za kształty ♡ Piękna !

  OdpowiedzUsuń