poniedziałek, 30 września 2013

A PIECE OF SPAIN

Hiszpania - gorąca, beztroska i leniwa. Tu życie płynie spokojnie i powoli. Tu ludzie cieszą się życiem! Nigdzie się nie spieszą, nie krzyczą, nie denerwują. Południowo-wschodnie rejony kraju, które odwiedziłam (Murcja i Cartagena) w pełni mnie zachwyciły! Kultura tamtejszych mieszkańców jak i klimat bardzo mi odpowiadają. I chociaż nie udało mi się sfotografować sukni tancerki flamenco, to nic się nie stało, bo wiem, że jeszcze tam wrócę i zatopię się głębiej w ten kraj. A wy co sądzicie o Hiszpanii?

Spain - hot, carefree and lazy. Here, life flows calmly and slowly. Here, people enjoy life! They don't hurry, don't shout, don't get nervous. South-eastern regions of the country that I visited (Murcia and Cartagena) fascinated me completely. I really like culture of the inhabitants and local atmosphere. And although I didn't manage to take some pictures of flamenco dancer's dress, it's not big deal, because I know I will go back there and I will get to know more about this beautiful country. And you, what do you think about Spain?


7 komentarzy:

 1. Widziałaś piękny kawałek świata-tylko pozazdrościć.Co to za olbrzym trzyma Cię w swych objęciach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też go nie znam, ale spoko koleś;) choć troche zadumiony i muszę powiedzieć, że choć na zdjęciu nie widać, to klejnoty miał olbrzymieeee :D

   Usuń
 2. siemka. supe blog ! zapraszam do mnie :)
  kazdy komentarz i obserwowanko bd odwzajemnione :)
  http://lans8380.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia!

  WIESZ CO NOWEGO U MNIE??

  RECENZJA POKAZU MODY Z UDZIAŁEM MAJI SABLEWSKIEJ

  ZAPRASZAM http://more-fashionnnn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hiszpania jest piękna :) Znasz może trochę hiszpański? ;> Śliczne zdjęcia ;)

  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news :*

  OdpowiedzUsuń