środa, 12 czerwca 2013

SHOPPING

Zakupy, zakupy, zakupy !!! Któż ich nie kocha? No dobrze, zdarzają się wyjątki oczywiście. Ci jednak, którzy należą do miłośników mody i uwielbiają buszować po sklepach, tudzież bazarach (takich jak np. ten, który odbywa się co tydzień w niedzielę na Placu Nowym w Krakowie) w celu znalezienia jedynych w swoim rodzaju perełek niejednokrotnie muszą się sporo nachodzić :) Na czas kilku nawet godzin spędzonych na poszukiwaniach upragnionych fatałaszków i fikuśnych dodatków staram się zawsze ubrać wygodnie i na luzie. Moim ulubionym kompletem są zdecydowanie spodnie alladynki, przewiewna bluzka + balerinki. Bawełniana torba Femi Pleasure również świetnie sprawdza się na zakupach. Żeby nie było jednak tak zwyczajnie strój podkreśliłam bransoletką "By dziubeka", która współgra z mieniącymi się na baletkach - motywie z bluzki, drobinkach. Tego dnia zakupy naprawdę się udały, dlatego nie trudno było odlecieć... z radości ! :)

Shopping, shopping, shopping! Who doesn't love it? Well, there are some exceptions of course. However, those who are fashion lovers and love to forage among the shops or marketplaces (such as the one which is every week held on Sundays in New Square in Kraków) to find one-of-a-kind jewels often have to spend many hours. If I'm gonna buy something special I always wear comfortable clothes. Alladin's pants, coolly blouse + flat shoes are definitely my favourite set. Femi Pleasure cotton bag also fits for shopping. In this stylization I decided accessorize my outfit with bracelet "By Dziubeka", which fits with sparkling dots on the blouse. It was good day for shopping and I was so happy that I even flew away...! ;)

Blouse - Miss Evie, Bag -Femi Pleasure, Bracelet - By Dziubeka, Shoes - CentroFot. G. Suder

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny i dziewczęcy zestaw. Wyglądasz znakomicie w takich spodniach;bardzo fajnie zestawiłaś ich kolor z nadrukiem topu.
  Ps,skoro tak bardzo je lubisz to czemu na całym blogu jest tylko jedna stylizacja z nimi? ;-(.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mariusz bardzo dziękuję:) Staram się w każdym poście przedstawiać coś innego, dlatego spodnie nie wystąpiły drugi raz na blogu. Ale kto wie, może na wiosnę wrócą w innym zestawieniu. Pozdrawiam

   Usuń
 2. :-)...Wiesz;sama nie wiem co jest ładniejsze-kolor czy fason ;-);ale myślę;że i jedno i drugie zasługuje na uwagę;bo fason bardzo modny i wygodny i doskonale w nich wyglądasz;a kolorek-wprost wymarzony dla Dziewczyny ;-).
  ps.czy ta weryfikacja obrazkowa jest konieczna? ;-(; nie wystarczy moderacja?

  OdpowiedzUsuń