poniedziałek, 3 czerwca 2013

BIKE STYLE

Jestem uzależniona od mojego ukochanego, starego roweru. To fakt niepodważalny:) Kupiłam go dawno temu z drugiej ręki na Hali Targowej i mimo podeszłego wieku wciąż mi służy. Do pracy, z pracy, na Rynek, na Kazimierz, jeśli tylko nie sypie śnieg, staram się wybierać tylko ten środek lokomocji. Podoba mi się to, że w Krakowie tak dużo ludzi jeździ na dwóch kółkach. Nieraz podziwiam piękne holenderskie damki, jakie mnie mijają na bulwarach. Na rower zakładam zazwyczaj getry i luźną koszulkę. W tym wydaniu do stylizacji dołączył śliczny różowy, bawełniany płaszczyk kupiony w second handzie, który świetnie sprawdza się w chłodniejsze dni. Sesja nie mogła odbyć się nigdzie indziej niż na Kładce Bernatce - mojej sąsiadce :) Ostatnie zdjęcie prezentuje z jaką prędkością zazwyczaj gnam na mojej "Srebrnej Strzale". Oczywiście zawsze z wiatrem, nigdy pod wiatr! :)

I'm addicted to my lovely, old bike. It is indisputable fact:) I bought it a long time ago, at second hand on the Market Hall and despite of its age it still serves me well. I go by bike to work, to the Market Square, to the Kazimierz district, almost everywhere. I try to choose only bike as the best urban mean of transport, provided that it's not snowing. I really like that in Krakow so many people are riding on two wheels. Sometimes I admire the beautiful dutch bicycles which  pass me on the boulevards. For riding a bike I put on leggings and a loose t-shirt. In this stylization I have pretty pink cotton coat which was bought in second hand shop. And it's the best for chilli days. The session could not take place anywhere else than on Footbridge "Bernatka" - my neighbour :) Last picture shows how fast I usually rush on my "Silver Arrow". Of course, always downwind, never towards wind! :)


Coat & T-shirt - Second Hand Shop "Roban", Shoes - Centro

Fot. F. Kołodziejski

5 komentarzy:

  1. FAJNA STYLIZACJA,SWOBODNY UBIÓR NA ROWER,PLUS DLA CIEBIE ZA UPRAWIANIE SPORTU.POZDRAWIAM.ULKA.

    OdpowiedzUsuń
  2. I decided to leave my smile at home, just for a change ;) , but I know, I know, everybody prefers me when I'm smiling ..Next time, I'll promise:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ay mi prima que guapa i moderna :-)!saludos desde espańa!

    OdpowiedzUsuń