czwartek, 5 lutego 2015

YOU CAN TAKE A NAP ON MY SHOULDER, I DON'T MIND

                Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co uwielbiają drzemać popołudniami i na tych, którzy nie ucinają sobie drzemki w ciągu dnia w ogóle. Ci drudzy zazwyczaj chodzą ładnie, wcześnie spać i nie mają problemów ze wstawaniem rano. Jednak osoby z pierwszej grupy, zazwyczaj przesiadujące do późna w nocy przed kompem/z książką/nad notatkami, wracając z pracy/szkoły czy uczelni ratują się 20-30 minutową drzemką, by móc normalnie funkcjonować do końca dnia.
        Ja oczywiście, jak widać na zdjęciach, zaliczam się do tej pierwszej grupy. NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ DRZEMKI!!! Drzemki są cudowne :) Dają powera! Relaksują cały organizm, poprawiają pamięć i pracę mózgu. Dzięki drzemkom przetrwałam najbardziej intensywne dni, w czasach, gdy pracowałam, studiowałam, trenowałam taniec, jeździłam na turnieje, byłam wolontariuszem i wykonywałam mnóstwo innych rzeczy. Dziś zwolniłam troszkę tempo i staram się nie spieszyć już tak bardzo nigdzie. Nadrabiam w dziedzinach, na które przez ostatnie 5 lat nie miałam zbyt wiele czasu. Ostatnio dużo czytam i jak widać...nawet przy najbardziej interesującej lekturze zdarza mi się uciąć sobie drzemkę! :) 
                 People are divided into two groups: those who love taking a nap during the day and those who don’t.  The second group usually go to sleep very early and don’t have problems with getting up in the morning. However, people from the first group who usually stay up late because they’re reading, chatting, learning etc. need to take a nap after work/school to be conscious till the end of the day. 
               I love taking a nap! I can’t even imagine my life without 20-30 min of sleeping thru the day. It makes me feel relaxed, gives me energy, improves my memory and makes that my brain works much faster. Thanks to taking a nap regularly, I survived the most intensive time in my life, when I was working, studying, dancing and doing lots of other things. Hard times! Believe me! But I slowed down and currently I’m trying do my things without a rush. I’m taking my time and enjoying life, doing all of these things which I couldn’t do during last 5 years. Nowadays, I’m reading a lot but even if it is the most interesting book, it happens that I choose taking a nap…;)


t-shirt - Isa Flower
mug - Empik
slippers - Deichmann


3 komentarze:

 1. T-shirt jest mistrz ! zapraszam http://obiektywniepozakadrem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. T-shirt świetny!
  http://fanaberieoutlet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne sympatyczne zdjęcia !!! Pozdrawiam :)

  http://fashionseba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń