wtorek, 17 czerwca 2014

ETHNIC BEATS

Sesji zdjęciowych, nie tylko tych modowych, miałam w życiu nooo... już trochę. I jak to ze wszystkim, coś bardziej zostaje w pamięci, a coś mniej. Nie ma, bowiem tak, że za każdym razem wychodzi sesja WOW! Są sesje takie sobie, sesje udane, ale są i sesje niezwykłe, niepowtarzalne, magiczne wręcz... Jedną z nich była zrealizowana w moje urodziny 10 maja sesja "ETHNIC BEATS". I tutaj kolejny raz mogłam wcielić się w rolę, zagrać emocje i zapomnieć na chwilę, że w życiu codziennym jestem Kasią Gorlej. Tego dnia w mojej głowie i myślach byłam Wojowniczą Księżniczką, stąpającą dumnie po swoim terytorium i patrzącą z góry na swoich ludzi. Kobietą dzierżącą władzę, opanowaną i zdystansowaną a kiedy trzeba silną, waleczną, gotową do ataku. To była wspaniała rola! Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do odkrycia kolejnej odsłony mojej skomplikowanej i różnorodnej kobiecości <3 <3 <3 Już czekam na następne...:)

I can say, I've had a lot of photo sessions in my life so far..:) There were more or less successful, of course cause it's hard to do everything with a big WOW effect! But from time to time something unusual and outstanding happens to us! Today I want to share with you one of my favourite and the most beautiful shoots. They were taken on 10th of May, the day of my birthday! :) It was a great opportunity for me to play a role of a warrior princess. A woman who is brave, strong and lofty but at the same time self-possessed and who holds sway. I felt amazing! :) I want to say thank you for all the people who contributed their own time to this session. We all did great job! :) <3


Fot. Anika Kasza Photography
Dress Protas Fashion
Jewellery Lapis Shop

Make up Aldona Marzecka
Hair Dominik Gawliczek7 komentarzy:

 1. omg omg omg!- pierwsza mysl
  oniemialam.

  mega mega fantastycznie wygladasz! zazdroszcze

  OdpowiedzUsuń
 2. uuu, ale klimat! bardzo ładna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też kiedyś wcielałam się w podobną rolę na sesji ;-) efekt zdjęć super kochana! co powiesz na obserwację?

  OdpowiedzUsuń
 4. To chyba moja ulubiona sesja w Twoim wykonaniu Kochana.
  Jest w niej tyle niepowtarzalnego klimatu że aż ciężko oderwać od Ciebie oczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyszlo zabujczo wspaniale, strasznie mi sie podoba, jak by niebylo wyglada na to, ze jestes stworzona do takiej roli :). Ciekawe czym to jeszcze nas zaskoczysz.

  OdpowiedzUsuń
 6. niczym z Gry o tron lub coś w ten deseń ;) fajna sesja!

  OdpowiedzUsuń