niedziela, 29 grudnia 2013

BLOG SUMMARY 2013

Koniec 2013 roku zbliża się wielkimi krokami, więc czas na małe podsumowanie stylizacji, jakie mieliście okazję oglądać przez te 7 miesięcy - tak, dokładnie 30 maja pojawił się pierwszy post na blogu! :) Zleciało, prawda? Pomysłów na Nowy Rok na pewno nie braknie, gorzej z czasem, ale postaram się utrzymywać regularność i przynajmniej raz w tygodniu wrzucić coś nowego. Mam nadzieję, że będziecie nadal śledzić moje MOODSY =) i czerpać inspiracje z tych zestawów, które wpadną wam w oko. Tymczasem życzę wam mnóstwa przygód, pięknych chwil i ogromu zapału na zmagania z tym, co przyniesie 2014 rok. Nigdy nie poddawajcie się w realizacji własnych marzeń i pamiętajcie o jednej zasadzie: "Osiągasz to, w co wierzysz. Przyciągasz to, czego pragniesz".

2013 is coming to the end unavoidably so I think it's the right time to sum up what you could see in my blog during this 7 months. It's hard to believe but I published my first post on 30th of May. Yes, I know, time goes by very quickly! :) I'm sure my ideas won't run out next year, so don't be afraid. Having not enough time can be the main problem but I will try to share my new looks with you regularly (at least once a week). I hope you will be follow my fashion MOODS and inspire yourself still.  Now I just want to wish you all the best in 2014:  lots of adventures, beautiful moments and fighting spirit to make your dreams come true. Never give up and please remember: "You achieve, what you believe. You attract, what you really want."


SPRING 

SUMMER

AUTUMN

WINTER


9 komentarzy:

 1. Twoje stylizacje są naprawdę oryginalne, masz świetny styl :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia kochana w Nowym Roku :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. albo Ciebie z kims myle, albo wlasnie 5minut temu widzialam Cie w programie "Rozmowy w toku"
  hm? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Camillie, to była powtórka programu z zeszłego roku ze stycznia. Taka mała przygoda z wystąpieniem - improwizacją na żywo, niestety wycięli połowę mojej wypowiedzi (najbardziej dosadne fragmenty;)), z czego nie byłam zadowolona.

   Usuń
  2. i tak wyszlas bardzo dobrze, gratulacje :)
   pozdrawiam!

   Usuń
 4. You look perfect in all the outfits! Keep up the good work in 2014! X Anna

  www.fashionanna.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia, jak i same stylizacje :)
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zimowe stylizacje są boskie!<3

  OdpowiedzUsuń